Doradzimy ci:     be6dd19d5713db197074145991b91e74.svg +420 777 112 174 (angielski)      efe48043b83ff6db45363a7c5d3e7702.svg info@stepar.pl (polski) 

Mata Calyana Yoga Prime, fioletowa

Specjalnie opracowana do codziennej praktyki jogi. AIREX® Yoga - produkty zgodnie z hasłem: „Moja przestrzeń, mój pokój”.

Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 372,69 zł
Cena za 1 sztuk bez VAT: 303,00 zł
W magazynie
Czas wysyłki: 1 dzien roboczy
Producent: AIREX® AIREX®
Kod produktu: 92094
EAN: 7613005069571
Gwarancja: 24 miesiące
Opis

Mata Calyana Yoga Prime, fioletowa

Specjalnie opracowana do codziennej praktyki jogi. AIREX® Yoga - produkty zgodnie z hasłem: „Moja przestrzeń, mój pokój”.

Calyana - najwyższej klasy mata do jogi z linii AIREX® Yoga & Pilates - została zaprojektowana we współpracy z wysoko wykwalifikowanymi nauczycielami jogi. Wybór wysokiej jakości maty jest bardzo ważny dla stabilniejszej pozycji i lepszej koncentracji podczas ćwiczeń. Zafunduj sobie lekcje jogi lub pilatesu na naszej bezpiecznej, wysokiej jakości macie antypoślizgowej. Świetny towarzysz podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Różnica między jogą a pilatesem:

Joga skupia się na elastyczności i dużych grupach mięśni. Zapewnia równowagę, duchowość i ruch fizyczny. Celem jogi jest połączenie stanu ciała i umysłu w absolutną harmonię. Natomiast Pilates skupia się przede wszystkim na sile, napięciu mięśni, gibkości i kontroli ciała. Celem Pilates jest wzmocnienie rdzenia, poprawa postawy i stabilizacja kręgosłupa.

Podkładka AIREX® jest wykonana z nieporowatego, antypoślizgowego, antybakteryjnego materiału, dzięki czemu nie wchłania brudu ani wilgoci! Nie powoduje oparzeń.

Różnica między AIREX® Yoga Calyana Prime i AIREX® Yoga Calyana Professional polega na jego grubości. Yoga Calyana Prime ma grubość 4,5 mm, a Yoga Calyana Professional 6,8 mm.

Główne zalety tej maty do ćwiczeń:

  • Struktura bąbelkowa od spodu zapobiega swobodnemu przesuwaniu się maty po podłodze
  • Górna strona została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną przyczepność do stóp i dłoni
  • Idealny pomocnik w plenerze, w domu lub w pracowni
  • Podkładka jest bardzo stabilna i odporna na warunki atmosferyczne
  • Wyprodukowane w Niemczech

Specyfikacje:

  • Wymiary: ok. 1850 x 650 x 4,5 mm
  • Waga: ok. 1900 g
  • Kolor: ciemnofioletowy

Kategoria zastosowania: Joga i pilates

Każda podkładka AIREX® jest unikalnym elementem i jest zgodna z dyrektywą dotyczącą wyrobów medycznych CE 93/42 EWG. Posiada certyfikat AGR. Wszystkie maty AIREX® są jednymi z najlepszych do naprawdę zdrowego treningu.

Nasza wskazówka: Transportuj swoją matę do jogi łatwo, zręcznie i przy niewielkim wysiłku. Dzięki paskowi na ramię AIREX® Calyana możesz mieć matę do jogi zawsze przy sobie.

Polecamy: Przed pierwszym użyciem umyj matę do ćwiczeń łagodnym detergentem lub mydłem biodegradowalnym. Delikatnie przetrzeć szmatką. Nie używaj zwykłych środków czyszczących ani olejów w sprayu przeznaczonych do mat do jogi, aby zapobiec ślizganiu lub wytrawianiu na powierzchni.

Przechowuj matę zawinięty zadrukowaną stroną na zewnątrz, a jeśli nie używasz jej przez dłuższy czas, przechowuj go w suchym i chłodnym miejscu. Unikaj długotrwałego bezpośredniego światła słonecznego na matę. Maty do ćwiczeń, podkładki równoważące i belki AIREX® mają bardzo długą żywotność i stabilność wymiarową dzięki zastosowanemu materiałowi i specjalnej technologii produkcji. Znacząco wydłużysz ten okres użytkowania, jeśli będziesz używać produktów AIREX® bez butów.

Ta specjalna technologia produkcji mat do ćwiczeń metodą tzw. wypieku, wpływa na wymiary produktów AIREX®, które mogą zmieniać się o ok. ± 5 cm. Ta różnica wymiarowa nie wpływa na prawidłowe działanie maty do ćwiczeń i nie jest powodem do reklamacji.

Kategorie produktów

Filtry

Dlaczego warto kupować u nas?

  Darmowa dostawa od 300zł

  Bezpośrednio od producenta

  Maksymalny okres ważności

  Zakup na fakturę


Kontakty

ŠTĚPAŘ s.r.o.

Střítežská 570,
Polička 572 01
Czechia

REGON: 07371594 
NIP: CZ07371594 

   +420 461 724 460​

   info@stepar.pl

Zakup na fakturę

Dla instytucji państwowych i stałych klientów