Doradzimy ci:     be6dd19d5713db197074145991b91e74.svg +420 777 112 174 (angielski)      efe48043b83ff6db45363a7c5d3e7702.svg info@stepar.pl (polski) 
Darmowa wysyłka

Mata do ćwiczeń AIREX® Titania, zieleń butelkowa

Bardzo wytrzymała mata do ćwiczeń ze specjalną powłoką.

Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 2 533,80 zł
Cena za 1 sztuk bez VAT: 2 060,00 zł
Transport gratis
W magazynie
Czas wysyłki: 1 dzien roboczy
Producent: AIREX® AIREX®
Kod produktu: 92100
EAN: 7613005085816
Gwarancja: 24 miesiące
Opis

Mata do ćwiczeń AIREX® Titania, zieleń butelkowa

Bardzo wytrzymała mata do ćwiczeń ze specjalną powłoką.

Mata do ćwiczeń Titania jest odpowiednia dla szkół lub stowarzyszeń sportowych (siłownie, ćwiczenia z dziećmi). Titania jest wykonana z materiału piankowego, podobnie jak inne maty do ćwiczeń AIREX®, ale jest wyposażona w specjalną powłokę, która może być stosowana do uprawiania sportu w butach. Jest niezwykle wytrzymały i trwały. Dzięki prostokątnemu krojowi, wiele mat można układać obok siebie na podłodze, tworząc dużą powierzchnię, którą można wykorzystać do ćwiczeń grupowych. Mata ta charakteryzuje się charakterystycznym efektem amortyzacji. Stawy, więzadła i ścięgna są chronione podczas ćwiczeń, nawet jeśli istnieją wcześniejsze problemy np. z kolanami czy plecami.

Różnica między podkładką AIREX® Titania a podkładką AIREX® Diana polega na jej grubości. Podkładka Titania ma grubość 32 mm, a podkładka Diana ma grubość 15 mm.

Idealny do wszystkich zastosowań w treningu siłowym, gimnastyce i innych zajęciach sportowych.

Mata AIREX® wykonana jest z nieporowatego, antypoślizgowego i antybakteryjnego materiału, dzięki czemu nie wchłania brudu ani wilgoci! Nie powoduje oparzeń. Nadaje się do ćwiczeń i na baseny.

Główne zalety tej maty do ćwiczeń:

mocny, trwały o długiej żywotności
doskonałe, naturalne odczucie: izolujące, miękkie i ciepłe
łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu, ponieważ do maty nie przenika wilgoć ani brud
antybakteryjna powierzchnia dzięki technologii Sanitized
maksymalne bezpieczeństwo: antypoślizgowość
przeznaczony do użytku wewnętrznego i zewnętrznego: odporny na warunki atmosferyczne


Specyfikacje:
wymiary: ok. 2000 x 1250 x 32 mm
waga: ok. 11 000 g
kolor: zieleń butelkowa

Kategoria użytkowania:

Szkoły, stowarzyszenia sportowe
Fizjoterapia i rehabilitacja


AIREX® Titania jest unikalnym elementem i spełnia wymagania dyrektywy dotyczącej wyrobów medycznych CE 93/42 EEC. Wszystkie maty AIREX® należą do najlepszych dla prawdziwie zdrowych ćwiczeń.

Polecamy:
Przed pierwszym użyciem umyj matę do ćwiczeń wodą, a następnie pozwól jej swobodnie wyschnąć na powietrzu. Nie należy umieszczać maty na grzejniku, sznurku na ubrania itp. może to nieodwracalnie obić matę. Nie należy czyścić podkładki rozpuszczalnikami lub innymi środkami chemicznymi, aby uniknąć wytrawiania powierzchni. Przechowuj podkładkę owiniętą w folię z nadrukiem skierowanym na zewnątrz i przechowuj ją w chłodnym, suchym miejscu, gdy nie jest używana przez dłuższy czas. Unikać długotrwałego bezpośredniego działania promieni słonecznych.

Podkładki do ćwiczeń, Balance-pad i belki AIREX® charakteryzują się bardzo długą żywotnością i stabilnością wymiarową dzięki zastosowanemu materiałowi i specjalnej technologii produkcji. Trwałość ta ulega znacznemu wydłużeniu, jeśli produkty AIREX® są używane bez obuwia.

Ta specjalna technologia wypieku do produkcji mat do ćwiczeń ma wpływ na wymiary produktów AIREX®, które mogą się różnić o ok. ± 5 cm. Ta różnica wymiarowa nie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie maty do ćwiczeń i nie jest powodem do reklamacji.

Kategorie produktów

Filtry

Dlaczego warto kupować u nas?

  Darmowa dostawa od 300zł

  Bezpośrednio od producenta

  Maksymalny okres ważności

  Zakup na fakturę


Kontakty

ŠTĚPAŘ s.r.o.

Střítežská 570,
Polička 572 01
Czechia

REGON: 07371594 
NIP: CZ07371594 

   +420 461 724 460​

   info@stepar.pl

Zakup na fakturę

Dla instytucji państwowych i stałych klientów